KONST / Oljemålningar / Oljemålning 9794263
nr 979 4263
Björn Sjöstedt, Stilleben, Paris, 37x63
Kondition: oramad slitage, skador
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 7 september 2015
kl 18:20:24
6/9 15:24:57